Nepromokavé ponožky

K čemu jsou dobré nepromokavé ponožky?

Už jste někdy přišli o pocit sucha a bezpečí?
Třeba když vás na fesťáku zaskočil déšť a bláto v teniskách?
Nebo když vám při bloumání zasněženou krajinou, případně jarní sněhovou břečkou, nateklo do sněhulí?
Když jste se na hudebním táboře vykoupal i s kanadama, které teď nemáte kde usušit, a do mokrých bot se vám prostě nechce?
Když nechcete čekat, jestli Ježíšek přinese nové pohory, a víte, že ty staré, s dosluhující membránou, nasají i mlhu?
Ale nebudete přece trčet doma, když ostatní z pionýrského oddílu vyráží do terénu!

Výčtem situací, kdy si řeknete „dám cokoli za nohy v suchu“, by se dalo popsat mnoho stránek.

Nepromokavé ponožky CRUS jsou tady od toho, aby takové potíže z vašeho deníčku nadobro zmizely.

Outdoorové ponožky CRUS s voděodolnou membránou jsou neocenitelným společníkem pro většinu venkovních aktivit a pro jejich vlastnosti si je oblíbí turisté, cyklisté, běžci, motorkáři, pejskaři, zahrádkáři i všichni, kdo tráví pracovní dny venku, vystaveni rozmarům počasí. Jsou určeny spíše pro sezónu podzim–jaro, aby vás podržely při všech aktivitách, kdy hrozí chlad a mokro v botách. Jsou lehoučké a v batohu zaberou minimum místa, takže vás trocha vody už nemůže zaskočit.

Z ČEHO JE DĚLÁME?

Chtěli jsme, aby nepromokavá ponožka byla dostatečné odolná a držela pohromadě i po opakovaném použití. Díky použité směsi nylonu a elastanu je ponožka nejen odolná, ale i dostatečně pružná, aby perfektně držela na noze. Samozřejmostí je zesílená špička a pata ponožky.

Vnitřní úplet, který je v přímém kontaktu s pokožkou nohy, je z velké části tvořen bambusovým vláknem. Bambusové vlákno má skvělé izolační vlastnosti, je přirozeně antialergenní a výborně saje pot. Pokožka tedy zůstává suchá a díky složce Bamboo Khun, která je v bambusu přirozeně obsažená, jsou podmínky pro tvorbu a množení bakterií způsobujících zápach značně omezeny. A HLAVNĚ – bambus je plně obnovitelný přírodní materiál, který rychle dorůstá a jehož pěstování má minimální dopad na životní prostředí. Vnitřní struktura nepromokavých ponožek CRUS je velmi měkká až nadýchaná, to aby se nohám pohodlně našlapovalo.

To nejzajímavější na nepromokavých ponožkách je schováno uvnitř – odolná membrána RainGuard, která nepropustí ani molekulu vody. Opačným směrem skrz membránu ale vodní páry unikat mohou, což oceníte zejména při delších pochodech.

PŘEDNOSTI NEPROMOKAVÝCH PONOŽEK CRUS

  • voděodolnost
  • prodyšnost
  • odolnost
  • antibakteriální funkce díky použití bambusového vlákna
  • elastická konstrukce
  • měkký a pohodlný vnitřní úplet
  • ploché švy
  • tepelný komfort

FAQ